حضور فعال طلاب جهادی استان قزوین در میدان خدمت رسانی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری : حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا، در دیدار نمایندگان دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه با حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی گفتند در حل حاضر ۱۶ هزار طلبه جهادی (اعم از خواهر و برادر ) در کشور مشغول خدمت رسانی هستند.

وی عنوان کرد: برای طلاب و حوزه علمیه فرصتی ایجاد شد تا در دوره شیوع کرونا وارد عرصه خدمت رسانی به مردم شوند و رویکرد برخی از افراد نسبت به حوزه علمیه را اصلاح کنند.

حضور فعال طلاب جهادی در میدان خدمت رسانی

حجت الاسلام بهمن وحدتی آراسته، مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری و درمان آسیب‌ها دفتر امور اجتماعی و ساسی حوزه های علمیه هم در این دیدار از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان قزوین از فعالیت های طلاب جهادی در عرصه مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: طلاب جهادی با تلاش، از خودگذشتگی، همکاری و همراهی با کادر درمان، تغسیل و تدفین اموات کرونایی، مراقبت از بیماران بستری در بخش کرونا و … حضوری فعال در میدان خدمت رسانی داشتند.

حجت الاسلام وحدتی آراسته خاطرنشان کرد:  طلاب جهادی خواهر و برادر در کمیته های مختلفی چون رسانه، تولید محتوای علمی، آرامستان ها، بیمارستان و مراکز درمانی، اقتصادی و معیشتی، بالینی و روانشناسی، پیشگیری، توزیع اقلام و دین و سلامت فراخوان و ساماندهی شدند که عمده گرایش ها به بخش های آرامستان، مشاوره، بیمارستان و مراکز درمانی بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها